How much do you repay the loan payday loans Why Do We Want To Help

Де купити металошукач (новий, б/у, саморобний), як зібрати металодектор, схема

Металошукачі для початківців на Україні: види, ціни, оренда, продаж, доставка

IMG_1148Ви натрапили на якийсь незвичайний курган у лісі? Дивне щось знайдено на вашому городі? Варто замислитися, може, вам потрібен металошукач

Чи не кожному з нас хоч раз на життя дуже хочеться перевірити якесь місце за допомогою металошукача – а що, як там знайдуться якісь монети, кільця чи сережки, залишки знарядь праці чи військової амуніції?! Відомі-бо випадки, коли в різних куточках Полісся знаходити і дулібські прикраси, і древлянські та сіверські культові предмети, литовські сулиці й польські монети, не кажучи вже про різноманітну "партизанку" – залишки зброї чи амуніції воєнних часів...

Для декого ж пошук підземних скарбів взагалі стає справжнім хобі, що дозволяє не лише цікаво провести час, але й отримати користь для свого здоров'я, а як пощастить – то й для власних статків.

Отже, як і де шукати скарби на Україні? Будь-який пошук металевих предметів, зокрема й золотих чи срібних, провадиться за допомогою спеціального пристрою, що зветься металошукач. Без нього – ніяк не обійтися. Тож перед охочими зайнятися пошуком цікавих предметів під землею відразу постають важливі питання - як вибрати правильний металошукач? Чи купити новий металошукач у магазині, придбати вже використаний апарат (металошукач б/у), чи, може, купити саморобний металодетектор, або й спаяти його самому, використавши робочу схему металошукача.

Варіант №1: купити металошукач у магазині або в інтернеті

Ідея купити новий заводський металошукач буде доцільною для тих початківців, які мають вільні гроші. Адже найбільш дешевий металодектор в Україні коштує від 2 500 гривень. Фахівці радять брати моделі Garret ACE 250 або Fisher F4  або http://fortuna.km.ua ,  ЧТОБ ПЕРЕЙТИ НА САЙТ (нажмите на надпись "здесь"): ЗДЕСЬ

Варіант №2: купити метлодетектор б/у

Цей шлях небезпечний тим, що недосвідчений людині по оголошенню "продам металошукач недорого" можуть продати несправний або неякісний апарат, адже перевірити металодетектор можна лише в реальній роботі.

Варіант №3: взяти металошукач в оренду

На жаль, прокат металодекторів доступний лише в столиці та обласних центрах, та й то, переважно, у клубах шукачів скарбів або й просто "чорних археологів", які займаються незаконними розкопками цінних предметів. До того ж оренда металошукача, приміром, у Києві починається від 800 гривень на добу – адже власник металодетектора розуміє, що людина бере його, як то кажуть, не в пасочки бавитися, а шукати щось цінне.

Варіант №4: зробити металошукач своїми руками

Цей варіант може бути найкращим для тих аматорів, які розуміються на електроніці. Орієнтуватися тут треба, передусім, на власний бюджет. Адже за принципом своєї роботи металошукачі поділяються на балансні металодетектори, індуктивні металошукачі, апарати, що працюють за схемою прийом-передача, на биттях, імпульсні металошукачі та інші. Важливо розуміти, що ідеального метало детектора з-поміж них вибрати неможливо – бо ж усі вони мають свої переваги, але й свої вади.

Перевірено працюють на  ґрунтах наступні металошукачі:

1)Металошукач рамковий (схема збирання)

Характеристика металошукача (глибина знаходження предметів):

 • Монетка 5 копійок - 5 см
 • Кришка від банки - 15 см
 • Люк - 30 см
2)Металошукач простий кварцовий (схема збирання):

  Характеристика металошукача(глибина знаходження предметів):
 • Монетка 5 копійок - 12 см
 • Кришка від банки - 20 см
 • Каска - 30 см
 • Люк - 65 см
Цей металошукач слабо підходить для пошуку монет і прикрас, натомість добре працює в справі воєнних розкопок і металобрухту.

АБО ПРИДБАТИ У НАС ЗА 1067ГРН:
3)Імпульсний металодетектор

Для тих, хто добре розуміється на електроніці (СХЕМУ ВІДПРАВИМО НА ПОЧТУ):

Характеристика металошукача (глибина знаходження предметів):
 • Монета  - 30 см
 • Пістолет - 50 см
 • Каска - 80 см
 • Великі металеві предмети – 2,2 метра
Цей металошукач добре підходить як для пошуку маленьких прикрас чи монет, так і для великих предметів.

Варіант №5: купити готовий саморобний металошукач

Це рішення може виявитися оптимальним для тих, хто не хоче витрачати великі гроші, але й не схильний сам займатися збиранням.

Купити металошукач  можна, зателефонувавши за тел. (093)92-7-111. Доставка по Україні здійснюється сервісом "Курєрскими службами" через Укрпошту або Нову Пошту на умовах післяплати (оплата по факту надходження товару), гарантійний термін безкоштовного ремонту від виробника – 3 місяці з дати покупки.

ВАЖЛИВО: глибина пошуку всіх металошукачів зазначається в сантиметрах не в ґрунті, а в повітрі. Причиною цього є те, різні види грунтів мають різну густину й різний вміст мінералів. Ідеальний грунт для пошуків із металодетектором - це свіжозораний чорнозем або торф: у такому грунті втрачається тільки 5% зазначеної глибини пошуку, найважчий же грунт для металошукача - це червона глина, де втрата чутливості детектора сягає 50%. Пошук у лісі – під час пошуку в лісі важливо, щоб ваш металошукач мав дискримінатор. Також для пошуку монет чи дрібних прикрас бажано, щоб металодетектор мав якомога ширшу котушку.

Специфіка роботи металошукачів на Україні

Особливість роботи металошукачів на болотяних грунтах полягає в тому, що вони мають дуже високу густину. Фактично, це те ж саме, що провадити пошук по втоптаній грунтовій дорозі чи стежці. На таких грунтах втрачається від 15 до 30 % чутливості.

На відміну від болотяного, інший характерно поліський піщано-гравійний грунт має іншу особливість - високу мінералізацію. Деякі мінерали наділені електропровідною властивістю як кольорові метали, інші ж мають феромагнітну властивість (здатність намагнічуватися як чорні метали). Наприклад, перепалена цегла набуває властивості намагнічуватися, що призводить до появи хибних спрацювань. В результаті мусимо зменшувати чутливість приборів, проводити відлаштування від грунту. Загалом, втрати чутливості на піщаних грунтах коливаються від 10 до 25 %.

Коли найкраще працювати з металошукачем?

Найліпший час для пошуків на Україні – середина весни (квітень), коли земля вже суха, але ще не встигла зарости травою, та суха осінь.

Законодавство щодо пошуків з металошукачем

Згідно з чинним законодавством України, скарбом вважаються заховані цінності, власник яких невідомий або втратив на них свої права. При цьому власне скарбом вважається не будь-яке майно, а лише цінності – тобто гроші, коштовні камені тощо. Знайшовши такі цінності в лісі чи навіть у себе на городі, людина за законом має віддати їх найближчому територіальному органу владу, щоб потім отримати 25% від їхньої оціночної вартості.

Також, згідно з Кримінальним кодексом України, свідоме "привласнення" людиною старшою за 18 років знайденого скарбу чи майна, що має важливу історичну, наукову, художню чи культурну цінність, карається штрафом у розмірі до 50 неоподатковуваних мінімумів (менше 1000 гривень) або виправними роботами до 2 років чи арештом до 6 місяців. Проте порушення кримінальної справи вірогідне хіба що, коли порушника "застукано" на гарячому на місці розкопок історичної чи археологічної пам'ятки (курган, цвинтар, церква).

Отже, головне в справі пошуку предметів із металошукачем – мати металошукач, совість і розум. А далі – нехай вам пощастить!

Автори: Микола Комаров, Віктор Тойотевский.
---
:: Чтобы получить информацию по-русски, ищите – где купить новый, б/у или самодельный металлоискатель, как выбрать правильный металоискатель, как сделать металодектор самому, заказать металлоискатель через интернет, специфика работы металлоискателей на Украине.

тел. (093) 883 13 45; (099) 201 95 83; (096) 423 13 38;

Скайп: powercom9831

Сайт: http://fortuna.km.ua

ВКонтакті: http://vk.com/imfortuna и vk.com/im_fortuna

______________________________________________________________________________Как купить,  Как заказать? Доставка  по Украине?

 
Где лучше ВСЕГО купить металодетектор (МД) в Украине?

Ответ: Обращайтесь на сайт:http://fortuna.km.uaa ЗДЕСЬ помогут подобрать Вам металлоискатель - не тот который есть в наличие а ТОТ который Вам подходит, .. также получите консультацию от разроботщиков металлоискателей и получите ответы на интересующие Вас вопросы.
 
У нас не менеджера которые умеют продавать,
а специалисты которые знают,
что лутчше Вам подходит
и какие модели приборов есть. Также расскажут как с ним  работать
и даже как
и где искать!

 

     fortuna.km.ua. © 2010. Все права защищены

г.Хмельницкий,ул.Проскуровская, 81
тел. (096) 890-73-68
моб.(099) 201-95-83
e_mail: k.l.ruduy@mail.ru